Laiptai - žmonės aplinką susikuria patys
Solo Sprendimai

Kaunas, Lietuva

Laiptai

  e.paštas: sidaras@solo.lt;     tel.: 8-650-92090

Gražūs laiptai – tai namų akcentas, į kurį visada atkreips Jūsų svečiai.

Trumpą straipsnį apie laiptų parametrus atsidarysite paspaudę žemiau esančią nuorodą:
L a i p t ų   p a r a m e t r a i

Projektavimas:
Visi laiptai prasideda nuo projekto. Kad įsitikinti, jog gerai supratome Jūsų norus, būsite kviečiamas aktyviai sekti projektavimą, o bendras vaizdas bus pateiktas kuo suprantamesne forma. Klientui projektavimas nemokamas.

Gamyba:
Gaminame įvairių tipų laiptus su karkasais iš nerūdijančio ir juodo dažyto plieno, su pakopomis iš uosio, ąžuolo ir stiklo.

Montavimas:
Šiuo metu gebame pastatyti pilną laiptų komplektą per 1,5 ... 2 mėnesius.

Priežiūra:
Priežiūros klausimais Jūs visada pakonsultuos konstruktorius, gaminiui suteikiamos garantijos.
 
053-041 Čia rasite nuorodas į statybos techninio reglamento vietas, kuriose paminėti laiptai:

STR gyvenamieji pastatai

STR vienbučiai gyvenamieji pastatai

STR visuomeninės paskirties statiniai
 
021-011 034-011 021-042
             L a i p t ų   t i p a i
Eglutė – tai laiptai, kurių pakopos lipant laipsniškai sukasi. Stabilus metalinis dažytas karkasas eina per pakopų centrą – taip vadinamas „krokodilas“. Nerūdijančio plieno turėklai su mediniu porankiu. Tokių laiptų komplekto kaina nuo 6000 Lt.
Tiesūs: tokius laiptus galime pasiūlyti už 5000 ... 6500 Lt. Tai laiptai tiesiu karkasu, uosinėmis pakopomis ir dažyto plieno turėklais. Čia laiptų pakopų aukštis iki 18 cm plotis iki 30 cm ir ilgis iki 1 m. Patys laiptai iki 3,2 m aukščio.
Galima būtų kainą ir dar labiau sumažinti sumontavus pušines pakopas, tačiau reikia perspėti, kad pušis – minkštas medis, greitai dėvisi. Čia galima kiekvieną pakopą padengti kilimėliu ar kitokia papildoma danga.
Dvigubo karkaso laiptai turi du „krokodilus“ po pakopomis. Pačios pakopos tiesios, o posūkis atliekamas keturiomis trikampio formos aikštelėmis.
Bizantijos laiptai – tai laiptai su karkase išpjaustytomis kiaurymėmis-figūromis, pabrėžiančiomis laiptų arką. Pakopos, išdėstytos „eglute“ , gali būti užapvalintos formos.
 073-111 MA-102 065-021

 Tai tik dažniausiai pasitaikantys laiptai. Iš tikro kiekvienas žmogus (klientas) – vis kita asmenybė, kiti norai ir fantazija.
Galimi kiti laiptų gamybos variantai:
Laiptų karkasas - gamybos terminas iki 1 mėnesio. Vienos sijos karkasas - 2600 Lt., dviejų sijų karkasas - 2900 Lt. Į kainą įskaičiuojama:
1) Laiptų karkaso individualus projektavimas pagal kliento pasirinktą laiptų viziją, būsimų pakopų brėžiniai ir kita konstruktoriaus pagalba;
2) Laiptų karkaso gamyba į ~3 m aukštį (per vieną aukštą).
Medžiagos:
- Laiptams su centriniu karkasu (krokodilu) - precizinis vamzdis 120x80 mm arba 120x120 mm karkasinei daliai, juosta 120x8 mm pakopoms prisukti. Stabilumas garantuojamas;
- Laiptams su dvigubu karkasu (du mažesni "krokodilai" iš kraštų) - precizinis vamzdis 80x50 mm. 
3) Karkaso sumontavimas ir nugruntavimas.

055-081  Karkaso glaistymas (špakliavimas) ir nudažytas priklauso nuo to, kokie bus naudojami dažai. Gali būti dažai imituojantys kaldinto metalo paviršių (Hammerite - hammered), smėlio imitacija (Miox dažai) arba lygūs dažai. Kaldintą metalą arba smėlio paviršių imituojantys dažai slepia nelygumus, todėl glaistymas ir dažymas kainuoja 500 - 600 Lt. Glaistymas ir dažymas lygiais dažais 800 - 1000 Lt.

Tiesių, dviejų sijų laiptų, karkasas 1800 Lt, gamybos terminas iki 1 mėnesio:
1) Laiptų karkaso projektavimas, pakopų brėžiniai.
2) Laiptų karkaso gamyba į ~3 m aukštį (per vieną aukštą). Medžiagos: dvi lovinės sijos (arba vamzdis), plokštelės pakopoms prisukti. Stabilumas garantuojamas.
3) Karkaso sumontavimas, nugruntavimas ir nudažymas.
 MA-021
 Pakopų gamyba, gamybos terminas 2 - 3 savaitės
uosinės - 400 Lt/m2, ąžuolinės - 650 Lt/m2
1) Pakopų gamyba iš medžio masyvo pagal brėžinį.
2) Pakopų nulakavimas arba nubeicavimas beicu ir nulakavimas.
Kalvarijų  
 * kainos galioja montuojant gaminį apie Kauną. Kituose miestuose +3 Lt/km atstumui nuo Kauno m.