Elektroninės apsaugos sistemos - žmonės aplinką susikuria patys
Solo Sprendimai

Kaunas, Lietuva

Elektroninės apsaugos sistemos

 

WWW.SIGNALIZACIJOS.COM Mob: 8 (604) 68133; 8 (673) 56068

El. paštas: info@signalizacijos.com 

Elektroninės apsaugos signalizacijos yra populiariausia priemonė, užtikrinanti saugumą. Ją galima greitai įrengti (priklausomai nuo patalpų – nuo 1 iki kelių dienų).

Signalizacijos reaguoja į judėjimą, garsą, durų ar langų atidarymą, stiklo dūžį, vibraciją ar sienų ardymą, dūmus, slėgį, temperatūrą ir t.t. Šiuolaikinės apsaugos sistemos yra lengvai valdomos nuotoliniu būdu, galima įrašyti garsą ir vaizdą bei viską stebėti mobiliu telefonu ar internetu.

Įvykus pokyčiams saugomoje teritorijoje, gali kaukti sirena, mirksėti blykstė, įsijungti ar atsijungti šviesa, užsidaryti vartai ir t.t. Signalizacija gali skambinti telefonu ir pranešti apie tai savininkui ar saugos tarnyboms, policijai, siųsti SMS žinutes ir kt.

Apsaugos signalizacijų įvairovė labai plati, o mes išrinkome pagrindinę integruotą komplektaciją, kurių kokybė ir kaina jau patikrintos praktikoje. Ji yra optimali butams, nuosaviems namams, nedidelėms saugomoms teritorijoms, aikštelėms, garažams ar rūsiams, gamybinėms patalpoms, ją rengia  ofisuose ir net automobilių apsaugai. Siūloma įranga dirba be sutrikimų.

Šios sistemos puikiai tinka ir nuotoliniam vartų, automobilių užraktų, elektromagnetinių užraktų valdymui. (Pvz:. Norėdamas atjungti sistemą ar atidaryti vartus, vartotojas skambina tam tikru numeriu. Sistema palygina skambinančiojo numerį su užprogramuotais numeriais ir sutapimo atveju įjungia vartų valdymo įrenginį, bei automatiškai nutraukia skambutį .

Elektroninė apsaugos sistema su  durų atidarymo,  judesio,  stiklo dūžio davikliais. Daviklių kiekį galima plėsti. . Daviklių kiekį galima plėsti (pvz: gaisro davikliais,  lauko ir  vidaus sirenos, galima pajungti vidaus mikrofonus; turi galimybę pajungti vidaus mobilųjį telefoną kuris gali skambinti į apsaugos pultą ar Jums į mobiliuosius telefonus).

Elektroninė apsaugos sistema su  durų atidarymo,  judesio,  stiklo dūžio ir  gaisro davikliais turi vidaus mobilųjį telefoną, kuris gali skambinti į apsaugos pultą ar Jums į mobiliuosius telefonus, ar siusti SMS (pav: 5 numeriais),  lauko ir  vidaus sirenos, yra akumuliatorius ir nuo 1 iki 16 valdymo pultelių. Sistema turi nuo 4 iki 12 atskirų apsaugos zonų, vidaus mikrofonus. Vartotojas distanciniu būdu gali valdyti sistemą (pvz: būdamas lauke gali atjungti signalizaciją, esančią namuose arba sustabdyti automobilio variklį), pasiklausyti, kas vyksta patalpose, parsisiųsti SMS žinutę su detalia informacija apie kiekvienos saugomos zonos būklę ir suveikimų skaičių. Įjungti ir išjungti sistemą galima ne tik distanciniu pulteliu, bet ir mobiliuoju telefonu. Daviklių kiekį galima plėsti.

Video stebėjimo sistema 4-8 vaizdo kanalais yra vidaus, lauko ir slaptos vaizdo kameros. Galima įrašinėti, stebėti vaizdą net internetu. Vaizdo kamerų kiekį galima plėsti.Atvažiavimas, pamatavimas bei projektas nemokamai (jei gyvenate Kauno rajone).Apsaugos centralė – tai yra pagrindinė sistemos plokštė, į kurią sujungiami visi laidai nuo jutiklių, signalizatorių,  valdymo ir kodų pultų. Gali būti pajungtas net savininko mobilusis telefonas, į šią komplektaciją įeina metalinis ar kt. korpusas, į kurį tvirtinama centralė bei akumuliatorius, maitinimo blokas, mechaninis užraktas.

Įvairūs jutikliai: judesio, durų/langų atidarymo, stiklo dūžio, dūmų ir/arba ugnies jutikliai, vaizdo kameros.  Jie būna laidiniai  ar bevieliai.

 

Durų/langų atidarymo daviklis

Dūmų ir temperatūros daviklis

Lauko vaizdo kamera

Judesio daviklis su integruota vidaus kamera

Stiklo dūžio daviklis

Praėjimo kontrolės daviklis

Signalizatoriai – blykstės, sirenos, skambinimo įrenginiai (mobilūs telefonai, radijo siųstuvai).

Lauko sirena su blykste

Vidaus sirena

GSM modulis

Yra keli paprastų ir pigių judesio, durų-langų atidarymo, dūmų jutiklių tipai, kurie dirba atskirai nuo signalizacijos sistemos, nes viduje turi ir sireną ir valdymą bei akumuliatorius ar baterijas, kodinį užraktą. Juos galima valdyti net bevieliu būdu. Prie jų galima statyti papildomas sirenas ar maitinimo šaltinius.